Select Page

Zmień swoje przekonania

przekonania

Zmień swoje przekonania, zmień swoje życie
– Wstęp do metody Matrix Reimprinting

Matrix Reimprinting to jedna z technik psychologii energetycznej. Jest kombinacją metody EFT oraz wiedzy z epigenetyki i fizyki kwantowej, doskonała do samodzielnej pracy, m.in. z przekonaniami.

Pomaga szybko uwolnić trudne emocje i przekonania z wydarzeń z przeszłości. W sposób łagodny i bardzo skuteczny pozwala szybko uzdrowić zatrzymaną w przeszłości energię. Za pomocą MR jesteś w stanie dotrzeć do wydarzenia i pamięci emocji z nim związanych, nawet jeśli nic nie czujesz i nie pamiętasz wydarzenia.

Po uwolnieniu wibracja energetyczna zmieni się a obraz nas samych w swoich oczach również ulegnie przemianie.

Przekonania bardziej wspierające

Proces Matrix Reimprinting to proces dwuetapowy.

Pierwsza część to uwolnienie stresu ze zdarzeń z przeszłości, które „trzymają” w pamięci i podświadomości powiązane z nim emocje, myśli i fizyczne reakcje na zasadzie skojarzeń. Często będzie to związane z tzw. pracą z wewnętrznym dzieckiem, ale nie tylko.

Druga część to reimprinting czyli „nadrukowanie” w to miejsce pozytywnego obrazu w podświadomości. To powoduje, że system energetyczny zostaje jakby na nowo wypełniony pozytywną energią i pozytywnymi przekonaniami za każdym razem, kiedy umysł będzie do nich wracał. Poziom wibracji zmieni się na wyższy i zaczniesz przyciągać pozytywne sytuacje (tak działa prawo przyciągania).

Na szkoleniu poznasz podstawy pracy tą metodą oraz przećwiczysz ją na swoim problemie/temacie. To wstęp do dalszej samodzielnej pracy lub pod okiem trenera.

Tematy poruszane na szkoleniu:

  • Energetyczny Wszechświat
  • Podstawy Matrix Reimprinting
  • 4 główne zasady MR
  • Klasyczna technika MR
  • Dodatkowe techniki i pomocne wskazówki
  • Jak pracować z przekonaniami, uwalniać je i przeprogramować na wspierające

Dla kogo:

Dla osób otwartych na swój rozwój i biorących odpowiedzialność za swoje życie.
Ponadto zapraszam do wzięcia udziału w szkoleniu osoby znające metodę EFT. Jeśli EFT jest dla Ciebie nowością, możesz wcześniej umówić się na instruktaż w trakcie sesji indywidualnej.

Informacje organizacyjne:

Szkolenie w formie online w grupie do 6 osób.
2 weekendowe dni w godzinach 09.30-14.00 (z półgodzinną przerwą)

Potrzebne będą słuchawki oraz kamerka. Szkolenie jest nagrywane dla uczestników.

Zapisy

[contact-form-7 id=”3489″ title=”mr”]