Select Page

Poczuj swoją moc

“Jeżeli nie możesz wyjść na zewnątrz, idź do środka”

   

Pragniesz być bliżej siebie, ukochać i zrozumieć?

Zapraszam Cię w 7 dniową podróż w głąb siebie.

Spotkasz się tutaj ze swoimi mocami: energią miłości, zrozumienia i współczucia, radości, energią sukcesu, uważnym sercem i wolnością.

Nie pozwalaj im się chować, nie czekaj na nie już dłużej. W zamian pozwól im zakwitnąć, przyjść do siebie i poczuć je w pełni.

Ten program to spotkanie ze sobą. Poczuj swoją moc.

 

Przez 7 dni będziesz spotykać się z jedną, inną energią. Dzięki temu skupisz się na pełnym odczuwaniu i lepiej poznasz siebie. To wspaniały czas na eksplorację siebie i otwarcie na prawdziwą relację ze sobą.

Jak to wygląda?

W każdym dniu praktykujesz inną przygotowaną medytację oraz możesz uczestniczyć w spotkaniu.

Codziennie, najlepiej rano, zarezerwuj na medytację dnia 15-30 minut lub więcej. To medytacje prowadzone z konkretną intencją podróży w głąb siebie (tematy poniżej).

Daj się ponieść pięknej muzyce i prowadzeniu serca. Odpuść i poczuj. Poczuj energię danej intencji i odkryj jej moc w sobie.

Wieczorem spotkamy się, aby porozmawiać o swoich doświadczeniach z medytacji. Przyjrzymy się też temu, co może daną energię przyblokować. Dzięki świadomej obserwacji oraz m.in. ćwiczeniom EFT pogłębisz doświadczenie.

Tematy – Poczuj swoją moc:

Dzień 1 – Rozświetlone serce – to spotkanie z energią Miłości

Dzień 2 – Zrozumienie i współczucie – dla siebie, dla innych

Dzień 3 – Obudź radość – odnajdujesz Radość w sobie

Dzień 4 – Uważne serce – to czas, aby poczuć naprawdę

Dzień 5 – Poczuj energię sukcesu – spotkaj się ze swoim Sukcesem

Dzień 6 – Otwórz swoje serce na siebie – to spotkanie z Miłością do siebie

Dzień 7 – Wybieram wolność – rozprzestrzeniaj swoje skrzydła Wolności

Opinia uczestniczki:

Niedawno uczestniczyłam w 7-dniowym szkoleniu Iwony Kotłowskiej w głąb siebie. Było mi bardzo miło spotkać się z taką nauczycielką jaką jest Iwona. Jej opanowanie, prowadzenie przez medytacje w głąb siebie, sposób przekazu swojej wiedzy, a raczej odkrywaniu przeze mnie mojej wiedzy o sobie, którą odkryłam dzięki jej subtelnemu prowadzeniu, był dla mnie bardzo wielkim odkryciem. Każdy poranek z inną medytacją a następnie wieczór spotkań i rozmowa o tym co się zadziało od rana do wieczora, było bardzo pouczające i odkrywcze. Ponieważ to my sami stawiamy sobie granice, to cieszę się, że zadałam sobie trud przesunięcia ich i poszerzenia tego horyzontu. Myślę, że poznając bardzie siebie, więcej widzę i słyszę dookoła siebie. Co mi dało to 7-dniowe szkolenie? Jeszcze więcej spokoju wewnętrznego, jeszcze więcej wiary w siebie i wszechświat, którego czuję się integralną częścią.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Ela

Zapraszam do wspólnej podróży. Kolejna edycja w 2021 r.

 

Informacje organizacyjne

  • miejsce: online (strona www oraz zoom)
  • czas trwania: 7 dni (medytacje dostępne są od rana do samodzielnej pracy a spotkanie wieczorem o godzinie 21.00, dla nieobecnych dostępne będzie później nagranie)
  • zgłoszenia poprzez formularz (aktywny po ogłoszeniu zapisów)