Select Page

Medytacja OBFITOŚCI

medytacja obfitości i dostatku

Medytacja Obfitości

Przed Tobą wizualizowana medytacja obfitości. Doświadcz jej całym sobą. Daj się poprowadzić. Otwieraj się na nieskończoną obfitość w sobie i we Wszechświecie.

Medytacja Obfitości to medytacja prowadzona. Będziesz słyszała/ słyszał mój głos oraz delikatną muzykę. Nie musisz podążąć dokładnie za moją propozycją i tym co mówię. Z otwartym umysłem obserwatora idź tam, gdzie prowadzi Cię serce. Bądź w pełni swoich uczuć i swojej mocy.

Jeżeli podczas nagrania zauważysz napięcie czy nieprzyjemne emocje lub myśli, zaobserwuj je i odłóż na później. Po skończeniu medytacji zapisz je na kartce. Powróć do nich wraz z oczyszczającą Medytacją Twoja Moc.

Przygotowanie:

  1. Zapewnij sobie wystarczającą ilość czasu i spokoju. Nagranie trwa 12 minut, ale może zechcesz pozostać w medytacji dłużej.
  2. Możesz jej słuchać w dowolnym momencie dnia.
  3. Medytacji możesz słuchać na tej stronie klikając przycisk “play” lub pobrać ją bezpłatnie na swój komputer czy telefon.

Daj znać jak Ci się podobało? Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami i zostawienia swojego komentarza poniżej.

Niech moc obfitości będzie z Tobą!

Pobierz plik audio mp 3 7,5 MB, 12 minut (kliknij prawym przyciskiem na link).

Będę wdzięczna za przekazanie informacji innym osobom ❤

Jeżeli potrzebujesz dla siebie indywidualnie dopasowanej Medytacji Mocy, możesz ją zamówić tutaj – zapraszam.