Select Page

O mnie

Poznajmy się

iwona kotłowska

Nazywam się Iwona Kotłowska, jestem Mentorem Autentycznej Mocy, trenerem metod energetycznych.

Prowadzę do miejsca spokoju pomagając przejść przez trudne emocje, przekonania czy opór przed zmianą, odkrywając Twoją autentyczną moc.

Wartości, które w sobie odkryłam i dzielę się nimi z innymi to:
💚 miłość
💚 mistrzostwo
💚 mądrość
💚 duchowość
💚 precyzja
💚 głębokość

Więcej o tym co robię, jak pomagam i co mogę dla Ciebie zrobić:

Jako mentor i trener jestem przewodniczką, która pokazuje innym drogę, rozświetla ją, ale nie prowadzi cały czas za rękę. Każdy z nas decyduje o sobie i sam dokonuje wyborów. Jestem tu po to, aby zainspirować Cię do zmiany swojej ścieżki. Uczę rozpoznawania wewnętrznej mocy w zgodzie z własnym sercem i rozumem, czasami pokonując po drodze opór.

Pokazuję możliwości, ale to Ty jesteś twórcą oraz budowniczym swoich dróg. Tak jak nie ma jednej ścieżki, tak nie ma identycznej i dobrej dla wszystkich. Mamy swoje „zadania” i sama / sam musisz się z nimi mierzyć, ja mogę pomóc Ci je sobie uświadomić, zobaczyć je oraz pozwolić Wszechświatowi Cię prowadzić.

Z moim wsparciem samodzielnie ustalasz swoje zasady i wartości, nawet jeśli ich nie czujesz. Dołożę kilka elementów do Twoich puzzli, tak, abyś mogła / mógł zobaczyć większy obraz, zrozumieć i poznać siebie lepiej.

Działam z sercem i przez serce, z intuicją i metodami, które działają holistycznie i harmonijnie. Wesprę Cię w przezwyciężaniu swoich blokad a czasami… i samego siebie. Pokażę, jak pójść na skróty i prosić o pomoc.

Chcę, aby moje osobiste wartości i doświadczenia zainspirowały Cię do przemienienia swojego życia, w życie zgodne z Tobą i Twoją prawdą. Wtedy, kiedy działasz w autentycznej zgodzie, sprzyja Ci cały świat!

Każdy z nas jest na innym etapie rozwoju. Rozumiem to i szanuję. Nieraz w bardzo trudnych momentach pomagam odnaleźć w sobie spokój oraz siłę do działania. Czasami wbrew wszystkim i wszystkiemu, co dzieje się w Twoim życiu.

Pomogę Ci uświadomić sobie swoje emocje, uczucia i to, co myślisz oraz co Ci w duszy gra. Nie tylko dzięki rozmowie, ale przede wszystkim poprzez własne doświadczanie. Pokażę narzędzia, które mają moc, jeśli tylko zaczniesz ich używać i zrobisz ten pierwszy krok.

Trochę faktów o mnie:

 • jestem pasjonatką pozytywnej energii oraz fanką życia w równowadze holistycznej,
 • autorką książki “Sukces z EFT. Zmień swoje przekonania, zmień swoje życie”,
 • prowadzącą inspirujące wywiady z fantastycznymi ludźmi, organizatorką Ogólnopolskiej Konferencji EFT,
 • od ponad 17 lat prowadzę szkolenia i warsztaty,
 • działam w Fundacji Numen, prowadzę własną działalność “Skrzydła Mocy Iwona Kotłowska”
 • i jestem posiadaczką poczucia humoru, dystansu do siebie i 3 kotów 🙂

Szkolenia i certyfikaty

 • Certyfikowany Trener EFT – Tapping Emocjonalny, (Instytut EFT pod kierunkiem Joanny Chełmickiej) 2013
  Student of Gary Craig’s Official EFT at http://www.emofree.com,
  Prowadzę szkolenia trenerskie EFT, superwizje oraz moduły Masterclass
 • nauczyciel MBSR-T (Mindfulness-Based Stress Reduction) pod kierunkiem Giny M.Biegel
 • trener Biznesu – Szkoła Trenerów Biznesu “Moderator”
 • Certyfikowany Konsultant Akashic Vibe Integrity Kroniki Akaszy
 • udział w wielu tematycznych szkoleniach z rozwoju osobistego, tappingu czy innych metod, m.in.: Carol Look “Power Up Your Clarity” i “Clarity in action!”, Margaret Lynch Raniere “Super Powers for Coaches” i “Super Skills Immersion for Coaches”, Brad Yates “The Freedom to Succeed”, Tomasz Zieliński “Czy mnie słyszysz?”.

Tutaj możemy się spotkać:

 • Na sesjach indywidualnych online czy szkoleniach (po aktualne informacje i terminy zajrzyj do zakładki Oferta),
 • Podczas szkoleń na rozwojowych festiwalach, m.in. w ramach Progressteronu czy festiwalu “Wymiany” w Nowym Kawkowie.
 • Występuję i spotykam się z inspirującymi ludźmi na motywujących wykładach i prezentacjach, tutaj wybrane prezentacje i warsztaty.
 • Prowadzę warsztaty trenerskie EFT oraz superwizje wraz z Fundacją Numen.

Jeśli masz ochotę zaprosić mnie do współpracy, tutaj znajdziesz kontakt.


Więcej …

Poznaj swoją moc – to moja osobista droga i doświadczenia od stresu do sukcesu. Sukcesu rozumianego jako spokój wewnętrzny, udane relacje, ogień w kominku i poczucie prowadzenia przez Wszechświat. Dla mnie właśnie to jest sukcesem.

Moja historia to przejście od poczucia beznadziei, frustracji, zamknięcia i zablokowania własnej mocy po odkrycie swoich wartości i chęć dzielenia się nimi z innymi.

Na mojej drodze kluczowe okazały się uwolnienia od blokad, np. udawania kogoś, kim nie byłam, perfekcjonizmu, poczucia bycia nie wystarczająco dobrą, przymusu ciągłego działania, i jeszcze całego mnóstwa narosłych przekonań na swój temat. Uff, po tylu latach zablokwania własnej mocy to prawdziwa ulga dla umysłu, emocji i ciała.

Iwona Kotłowska

zdj. Katarzyna Krajewska-Turyczyn. Premiera książki “Sukces z EFT”

W międzyczasie napisałam książkę z ćwiczeniami “Sukces z EFT“. Prowadzę warsztaty, szkolenia online i spotykam się na indywidualnych sesjach. Daje mi to upragnioną wolność i możliwość decydowania o swoim życiu.

Poznasz mnie lepiej czytając blog 🙂

Na przykład ten wpis – Dlaczego pomagam odkrywać autentyczną moc

Zapraszam do wspólnej podróży.